antiMoM: Bohusko (za blbe reci po zapase :D)
Zostava: Bohusko - Krava, Duri, Dzess, Lubo - Miro, Tomas, Ricci, Pikcu, David
Tribuna: Matko, Misho, Mato, Ravanelli (historicky pocet zranenych hracov sa prislo pozret na zapas :)

Poviem to takto ... Relax ako muzstvo je momentalne lepsi ako my a jeho zakladna 4ka by si zasluzila aj vyssiu priecku v tabulke. Na druhej strane su aj vykladnou skrinou slovenskeho futbalu, kde sa clovek bez ruk asi ani nemoze pozriet na ihrisko ... Napriek tomu sme odohrali zapas, v ktorom keby sme im neboli prihrali na 4 goly zo 7, mohli sa body udelovat uplne inak ... ved si pozrite, cicka klikala jak o zivot, takze zaznamu je tam pozehnane ;)

(C) Cow

Diskusná téma: 19. kolo: FK Šport - Relax

kuk

durynko | 26.02.2018

škoda tohototo zápasu pri troche možno väčšej sústredenosti na obranu a rozohrávku i hru.. by bolo na mieste rozdeliť si body... musím povedať že mišo a 76 boli rozdielový hráči s čím sme si bohužial neporadili... a tak len ostáva čakať na další zápas tohoto prestížneho matchu verím že už v najbližšej sezóne oplatíme túto prehru.. solídny výkon ale hrúbky fakt veľkého zrna... prvé dva góly že na tu máš... potom na 2:4 na papaj ... na 3:5..proste moc sa nenamakali na tieto góly.. škoda veru.. ale už sa sústreďujme na další zápas a to pohár so Semicom :)

začiatky

bohuš | 26.02.2018

ked soms a tak späťne na to pozrel tak keby smew začínali zápas z pohladu duhernho polčasu tak určite vyhráme lebov prvom sme neukazali zase nič až na jeden gol , škoda kď začneme hravať zápasy od prvého polčasu respektíve bez náskoku pre supera tak snaď vyhráme aj polovicu zápasov :)

A KRAVA aj tak som ho tam dal :D :D

Re:začiatky

krava | 26.02.2018

polcas bol 3:2 a zapas otvoreny takze pre tento zapas to aztak neplati ... len tie goly zadarmo co sme im dali tam nemuseli byt ...