Zostava: Bohusko - Duri, Cino, Dzess, Pikcu, David - Ondo, Mirec, Matko, Tomas

Tak nam skoncila najuspesnejsia jesen v historii klubu a mozeme len dufat ze si zapamatame ako sa TO robi aj do jarnej casti :)

Zapas podla divakov mohol skoncit aj 11:2 ale sme radi hlavne za dalsie 3 body!

(C) Cow

Diskusná téma: 10. kolo: FK Šport - 4FUN

koniec jesennej časti

bohuš | 18.12.2018

myslím že tento zápas bola len čerešnička na torte za jesennou časťou. o výkonoch našej obrany môžem hovoriť iba v superlatívoch ved bolo to vidno aj v druhom polčase s 4fun kde ani nevystrelili na branu :) myslím že sme stretli super partia ktorá si rozumie na palubovke a hráme veľmi zohrato ( musíme sa stretnuť ešte vv meste na zaťahu :D ) za mna sa vám chcem chalani podakovať že máme po jesennej časti historicky najmenej golov a dokonca máme suvereene najlepšiu obranu :) dufam že po novom roku budeme pokraočvať minimálne v týchto výkonnoch aj ked by som to zdvihol na 150% :D

výborne :)

durynko | 17.12.2018

takže zápas sa niesol v našej réžii asi celý zápas ak tak môžem napísať. Súper v prvom polčase predviedol jednu krásnu individuálnu akciu hráča č.14 a ten nedal Bohuškovi aj ked z uhla žiadnu šancu. Pokračovali sme v našej hre a aj veľkou dávkou šťastia ale hlavne odvahy Dávida H. sme vyrovnali. neskôr na lavičke odznelo odhodlane z Tomášových úst... poďme dať gól.. a tak sa aj stalo po osi Duri Pikču Tomáš dal ľavačkou k pravej tyčke na 2:1 (ešte že tam bol brankár neviem ako by to dopadlo keby bola prázdna brána :)))... Potom Ďuri pred koncom polčasu zabojovall s Pikčuom a po nahrávke druhého menovaného Ďuri nečakane vystrelil sám pred brankárom pomedzi nohy 3:1. Neskôr prišli šance ktoré sa nepodarilo popremieňať teda hovorím o nás... Viď Mirec, David, Ciňo... No prišiel moment kde Dávid zabojoval vybojoval loptu pre Onďa a ten nekompromisne skóroval. 4:1. na 5:1 dal Pikču z penalty aj s dávkou skúseností ..... šťastia? :)))... nuž a na 6:1 opäť Pikču s prehľadom umiestnil sám pred brankárom ľavačkou k pravej tyčke a stanovil na 6:1. Kopec nepremenených šancí ale super.. 3 body doma a fakt úžasný rok 2018 sezóny 2018/2019 za nami. Jediná prehra s Relaxom ale čakajú nás ťažké zápasy... takže pome makať aby sme pokračovali v dobre začatom .)