Vysledok: 6:8
Goly: Ricci 3, David 2, Dancul

Z.K.: Mato, David, Dancul

Zostava: Wallie - Dancul, Bohuš, Misho – Ricci, Hojnak, Dávid, Maťo

Ako je vidno zo zostavy, zapas sme odohrali s minimom cistokrvnych obrancov (Krava - trest, Vlado - dlhodobo zraneny, Duri - flakal sa :), a to mozno aj rozhodlo... Dalsi zapas bude pre 3 ZK stat Dancul, len aby sa nezabudlo ;)

zvysok uz by Ricci:

Zápas sme napriek oklieštenej zostave začali celkom dobre, hneď v úvode sme kolotočom zmiatli súpera a už v 20 sekunde po peknej krížnej prihrávke Peťa sa rútil Bohuš sám na brankára, ktorého podstrelil ale lopta sa nedokotúľala až do brány, lebo ju odkopol dobiehajúci obranca. Potom sa iniciatívy ujal ŠK Račišdorf a po strele z deviny ktorú ešte stihla naša pozliepaná obrana zblokovať napálil súperov najlepší hráč špicom rovno pod brvno 1:0. Po jednom brejku sa ocitol Dávid sám pred brankárom a asi na tri krát si posunul loptu do strany, až potom vystrelil a popod padajúceho brankára zasunul 1:1. Super nás potom trochu pritlačil a jeden očividne pravák buď zakopol alebo vyslal z ľavej strany jednu podkopnutú strelu (center), ktorý prešiel pomedzi 3 hráčov až zapadol do pravého horného rohu našej brány 2:1. Po vyšachovaní našej obrany strieľaná nahrávka na zadnú tyč a doklepnutie do prázdnej brány 3:1. Dávid z brejku neprestrelil brankára. Súper nastrelil 2 tyčky. Bohuš dobre vyhodil až do 6-stky súpera na Ričiho ten vo výške nohou spracoval a z otočky asi z 3 metrov z voleja trafil brankára do ruky a bol s toho iba roh. Súper nás ešte 2 krát vyšachoval a do prázdnej brány zvyšoval na 4:1 a 5:1. Tak skončil polčas. Cez polčas sme uvažovali o hre bez brankára, ale nastúpili sme ešte s brankárom. Po 30 sekundách sme však inkasovali 6:1 a prišiel čas na odvolanie brankára. Na 6:2 po chybe brankára ktorému lopta vypadla z rúk poľahky znižoval Riči. Zhruba po minúte pri hre bez brankára si Riči narazil s Peťom, zasekol a vypálil 6:3. Po ďalšej navážačke Michala sme sa už nedostali k strele pre faul súpera. Chceli sme zahrať nacvičený signál, ale chýbala nám v zostave vhodnejšia figúrka, ktorá to nie len videla ale aj skúšala, že Dancúl. Bohúš rozohrával Danovi medzi nohy a za nim stojaci Riči mal strieľať. Dopadlo to však trochu inak: Bohuš rozohral- Danovi sa však nedalo trafiť medzi nohy, keďže ich akosi zabudol poriadne rozkročiť, tak potom čo zostal s loptou na nohe, rýchlo to posunul Ričimu, ten už bol obsadený tak nahral do druhej strany Peťovi a ten dal späť krížom na Dana ktorý nekompromisne zavesil 6:4 (Inak pekný signál, ktorý prekvapil aj nás, ale myslím že už sa zopakovať nedá). Na 6:5 znižoval po nechytatelnej delovke z pravej strany Michal (aj keď v zápise je Dávid). Opäť pekná narážačka a ďalší faul súpera. Ďalší priamy kop a ďalší signál, tento raz jednoduchšie Bohúš do strany na Ričiho a ten s prvej prestrelil čo mu stálo v ceste 6:6 v 32 minúte. Súper sa zľakol a bol zrelý na ďalšie kúsky, vrátili sme sa opät k hre s brankárom, ale necelé 4 min pred koncom sme mu pomohli zle rozohraným rohom, nestihli sme pokryť hráčov súpera a opäť po vyšachovaní do prázdnej bránky sme dostali na 7:6. Opäť sme začali hrať 5 v poli a mali sme aj šancu keď Riči pálil s pravej strany vedľa a na zadnej tyči stojaci Bohuš tesne nestihol vložiť hlavu do strely. Necelé 2 minúty pred koncom po našej chybnej rozohrávke posledného hráča priamo na nohu súperovi, ten cez celé ihrisko tesne okolo ucha preloboval Dávida 8:6.

Je to písane ako zapis“ domáci je Račisdorf.:

SK Racisdorf – FK Sport

(C) Ricci

Diskusná téma: 10. kolo FK Sport - Racisdorf

tss

Dubo | 14.01.2014

Za stavu 1:6 sme zacali hrat 5 v poli a asi 16 min. usek s odvolaným brankárom sme vyhrali 4:1, co je dost velky pokrok oproti zaciatku sezony a este ako bonus premene 2 priame kopy s 3.
Klobuk dole.

tsss

krava | 13.01.2014

Akoze zrovnat z 1:6 na 6:6 klobuk dole ale teda to chcelo potom uz vyhrat sak ti museli byt psychicky dole a takto ich pustite? ...