2.kolo vs.Akademik "A"    1:2

góly: Ricardinho

Po prvom úspešnom zápase sme pred sebou mali súpera, ktorý je pre nás veľakrát neprekonateľný. "Dlhonohý" Akademik. Zápas začal veľmi opatrne z našej strany, až do takej miery, že sme súperovi nahrali do dvoch vyložených šancí, ktoré však Bohuško zneškodnil.

Pár šancí prišlo aj na z našich sáloviek ale bohužial nepodarilo sa ani len náznakom sa tešiť z gólu.

Asi v 12 minúte prišla pri rozohrávke veľká chyba Rudiho. cez vlastnú šírku obranného pásma pomaly nahrával, čo využil najlepší strelec súpera a dal v sklze na 0:1.

Do polčasu však ešte do 2 minút dokázal peknou strelou vyrovnať náš Ricci a uzavrel polčasové skóre na 1:1.

V druhej časti sme mali jasne hru v našich rukách. Šancí bolo po koko ko kokooo.... a tak, ktoré sme nevyužili a tak prišiel nešťastný trest. Po ľavej strane (inak po nesprávne pridelenom aute súperovi) sa predral hráč súpera, ktorý sa snažil nahrať cez šírku šestky. Vo veľkej snahe zabrániť nahrávke však nešťastne lopta skončil na nohe nášho Rudiho ktorý rozvlnil sieť... našu. 1:2.

Ku koncu zápasu sme zatlačili súpera a hrou bezprankára sme si vytvorili asi dve tutovky, ktoré opäť skončili niekde na brvne, tyčke a hlave súperovho brankára.

Mrzieť musí i šanca Ricciho ktorý svojou skvelou kľučkou si pripravil palebnú pozíciu, avšak mohol radšej nahrať pri ľavej tyčke uplne osamotenému Dávidovi, no však nič z toho.

Prehra mrzí, nespravodlivá čo priznal i súper, ale história si bude pamätať hlavne víťazov :-)))