3.kolo vs.KPSF 0:3

Na zápas s naším stredajším tréningovým súperom sme nenastupovali s veľkými očami, ale v očakávaní pokračovania dobrých výkonov z minulých dvoch kôl.
Začiatok sa niesol v opatrnom duchu, keďže súperi sa veľmi dobre poznajú a za zmienku stala akurát akcia súpera z ktorej, po tom ako sa ich hráč ocitol nikým nebránený pred naším brankárom, vyťažili len tyčku. My sme smerom dopredu nič veľkého nevymysleli, len sme sa snažili nezmyselne nakopávať lopty namiesto toho aby sme si hrali našu hru po zemi s veľa prihrávkami. Zhruba v polovici polčasu po tom ako sme mali loptu v rukách sa po zlej rozohrávke a nedôraznom bránení Kravu a Bohuša H. dostal super na pravú stranu do brejku a popod padajúceho a vybiehajúceho Bohuša v brané skóroval. Gól veľa na našej ani súperovej hre nezmenil. My sme predvádzali naďalej jalový výkon s minimom šanci a striel, čo je mimochodom už typické pre náš, keď vidíme, že super buď brankára nemá, alebo ako v tomto prípade, chytal náhradný.
Do druhého polčasu sme chceli nastúpiť so zvýšenou agresivitou a vypracovať si viacej šanci na skórovanie čo sa nám zčasti aj podarilo a treba pochváliť súperovho brankára, ktorý vyriešil niekoľko ošemetných situácii, a poniektoré aj so šťastím keď loptu zastavila až tyčka. Ako sa čas chýlil ku koncu naša snaha o tlak sa stupňovala a umožňoval nám to aj súper, ktorý sa svojou taktickou hrou veľmi nehrnul dopredu. Až prišla 17ta minúta a súperov hráč prenikol po pravej strane ako nôž maslom za ďalšieho nedôrazného bránenia neviem koho už z našich obrancov a skóroval - 0:2. Následne sme si zobrali time out a išli hrať piati bez brankára. Podarila sa nám jedna pekná rozohrávka pri ktorej mal súper aj kúsok šťastia, ale po následnom rohu a jeho nie úplne presnej rozohrávke, sa súper dostal k lopte a cez celé ihrisko zvýšil na 0:3 čo bol posledný gól tohto zápasu a zaklincovanie nášho zatial najhoršieho výkonu v sezóne. Potom to bol z našej strany už len chaoz pri stále prebiehajúcej hre bez brankára a mohli sme byť radi že sme nedostali ďalšie góly do prázdnej brány.