4.kolo vs.SFC Silver  5:3 (4:0)

Góly: Ricci 3, Bohuš H., Dancúl

Tento zápas bol významný premiérov nášho hráča Dancúla. Na súpera sme si verili, bo sme ho mali zmapovaného. Nečteš nevíš... neznáš mapu? víš jaké je slunce sviňa?.... to bolo len tak ako dovetok.

Začali sme uplne úžasne a to skvelou akciou na jeden dotyk Ďuri, Bohuš, Dávid a Ricci zakončil ako sa patrí a otvoril skóre. Dokorán. 1:0.

Na dva nula upravil po veľmi peknej dalšej akcii Dana a Bohuša, kde si vymenili loptu medzi sebou Bohuš dal pod seba na šestku a Dancúl nekompromisne s chladničkovou .... alebo chladnou hlavou nedal nohou :-)) šancu brankárovi ani na zamyslenie... možno až po zápase. 2:0.

Tretí gól pridal opäť o tri Ricci a po peknej kombinácii s dvorným nahrávačom Dávidom. Dávid prosím neber to ako ponižujúcu rolu.. proste to bolo skvelé a bolo 3:0.

V tomto polčase to však nebolo všetko.

Ďuri našiel tesne pred koncom prvého polčasu Bohuša na pólke ktorý si hodil .. teda poslal riadne loptu pred seba. Všetci sme už ani nedúfali že dobehne.. a ked tak tak už pripravovali defibrilátor, ale jemu sa to podarilo bez komplikácii, a popod brankára dal na krásnych polčasových 4:0.

Po polčase sa z nás stali asi primadony. Prestali sme hrať našu hru. Začali sme hrať anglickú nakopávanú, asi že to malo stačiť. A nestačilo. Súper začal riadne hrýzť a podarilo sa mu aj s veľkým šťastím znížiť na 4:1 po odrazenej lopte. Potom dotlačili na 4:2 a nakoniec s prispením rozhodcu na 4:3.

Začali hrať bezbrankára, čo na naše šťastie a šikovnosť :-ň))) využil Ricci a veľmi rýchlo umlčal súpera gólom cez celé ihrisko na 5:3.

Po tomto momente sa už len dohrávalo. Zasa sme začali hrať našu hru.. asi tak 40 sekúnd a bolo po zápase.