7. kolo vs. BF Meracrest "A"   6:2  (2:1)

Góly: Ricci 3x, Dávid 2x, Ďuri 1x

Výborný zápas z oboch strán, bol hodný určite 2.slovenskej ligy.

Prístupom a odhodlaním vyhrať sme sa koncentrovali na lídra tabuľky. Veľkou motiváciou bol aj tatranský čaj v taška Bohuša, kedže sme mali - nemali v pláne chvílu po zápase podegustovať avšak po prehratom zápase by mal "čajík" asi trpkú príchuť.

Súper od začiatku si vzal iniciatívu na svoju stranu. Naša obrana fungovala skvelo nedovolili sme i vlastne vôbec nič a verili sme si.

Prvý gól však padol s veľkým šťastím pre súpera. Krava chcel loptu kopytom posunúť do bezpečia, nešťastne však trafil súpera od ktorého sa lopta odrazila pred uplne volného útočníka súpera a ten nekompromisne prestrelil Bohuša. 0:1. Nemali sme si čo vyčítať a začali sme byť aktívnejší. Šance prichádzali ale premeniť sa nám ich nedarilo. Po 5 minútach dobíjania sme sa konečne tešili. Ricci vyrovnal na 1:1 a o dve minúty pridal Dávid na 2:1. Stále sme hrali koncentrovane až na posledných 30 sekúnd kde si myslím že bol asi najdôležitejší okamih zápasu. Dano s Vladom už boli dlšhie na ľade... ehm... na palubovke.. a súper sa dostal 10 sekúnd pred koncom sám pred brankára ale Bohuš vyčaroval Coprfieldovský zákrok a napísal históriu 2:1 pre nás po polčase.

V druhom polčase súper sa začal viac tlačiť dopredu, čo nám vyhovovalo a mohli sme si "nacvičovať" rýchle protiútoky. Po jednom z takýchto prišiel po individiuálnej akcii Dávida gól na 3:1. Potom Dávid "vyrobil" penaltu, ktorú Ďuri s drzosťou jemu vlastnou nekompromisne premenil. Ricci pridal krásny gól cez celé ihrisko do prázdnej a nakoniec v spleti 3 minútovej minútáže uzavrel uragán gólov na 6:1.

Súper už len so šťastím skorigoval na konečných 6:2.

Perfektné porazili sme 1. pomohli KPSF dostať sa na čelo a my sme večer konečne mohli vyvádzať až do rána....:-)))))