7.kolo: FK Šport - Akademik '96 "A" 1-2 góly: Rišo

Zostava: Milo - Peťo J., Dano, Ďuri, Bohuš, Rišo, Dávid, Robo

Výsledok nespravodlivý ale i taký je futsal. Boli sme herne lepší, šancí neúrekom, súper skóroval dvakrát z ničoho. tak by sa dalo vo veľkej skratke hodnotiť. Podme však postupne.

Naozaj herne jeden z najlepších našich zápasov. Výborný pohyb na ihrisku. Presné nahrávky. To všetko nasvedčovalo tomu že by sme mohli byť úspešný. To aj potvrdila krásna akcia. Bohuš Dávid a Rišova krásna strela nás dostala do vedenia 1:0. Prichádzali ďalšie šance. Ďuriho, Dávidova, Bohušova. Nikto však nebol úspečný a tak po polčase 0:0 sa v polovici druhého objavilo skóre 1:1 a to po opätovnej chybe - prestrelenie múru pri priamom kope. Prišli ďalšie naše šance, ktoré opäť neboli zakončené efektívne a prišiel trest. Ledabolá strela z ľavej strany skončila v našej sieti a bolo 1:2. O to smutnejšie to bolo ked nasledovala po našej 1000% šanci pri akcii Ďuri - Rišo. To bol asi zlom. Posledné 3 minúty sme nasadili asi to najlepšie v tento moment. A prišli šance Riša a hlavne Bohuša. Hlavy bôl prišiel 4 sekundy pred koncom. Kedy Ďuri našiel Riša pred bránkou od neho sa odrazila lopta v smere do prázdnej brány. Všetci už dvíhali ruky hore na oslavu, avšak skvele hrajúci Bohuš chcel doraziť loptu do brány, ale nešťastne "vybral" loptu z jej smeru. Aj to sa stáva. Nič to. Herný prejav už bol naozaj lepší a verím v lepší zajtrajšok :-)))