9.kolo: FK Šport - Engerau 1997  7:1 góly: Rišo 3x, Bohuš 2x, Vlado, Robo

Zostava: Milo - Dano, Vlado, Ďuri, Bohuš, Robo, Rišo

Konečneeeeeeeeee!!! Predvedená hra nebola až taká dobrá ako minulý zápas avšak konečne sme premenili vytvorené šance. Súper bol technický rýchly ale rýchlo sa nám podarilo prečítať jeho hru a hlavne ju eliminovať.

Prvý náš gól padol po Rišovej strele z ľavej strany 1:0. Na dva nula pridal skoro z lajny prudkou strelou Bohuš. Súper sa stále snažil do nás búšiť, ale po úspešných obranných zákrokoch prichádzali naše brejky. Po jednom z takých utiekli... nie však z telocvične našťastie .. Rišo a Vlado, kde druhý menovaný do prázdnej brány zvýšil na 3:0. To bol aj polčasový výsledok.

Prvých 5 minút druhého polčasu zvýšil súper obrátky, resp. my sme nedokázali podržať loptu a rozohrať si a tak sme sa len bránili bez náznaku útoku. Tlaku sme sa ubránili a prišiel trest pre súpera. Po peknej Ďuriho nahrávke a výbornom nábehu Bohuša sa podarilo skórovať Rišovi, ktorý nekompromisne k pravej tyčke zavesil. 4:0. Svoje brankárske umenie musel dokazovať aj Milo. Dokonca niekoľkokrát, avšak vždy úspešne. V 30.min. prišla na rad z pravej strany asi zo 7 metrov Bohušovka od Bohuša do protiľahlého horného rohu a bolo 5:0. Súper sa už moc tlačil do našej brány. Z toho pramenil šiesty gól v ich siete a to asi po najkrajšej individuálnej akcii nášho Riša. Dostal peknú prihrávku z obrany krásnou sťahovačkou sa zbavil súpera na pólke a potom ďalšou sťahovačkou obišiel aj brankára a poľahky zvýšil na 6:0.

Milovi sme však nepomohli udržať čisté konto a po zbytočnej strate lopty v našej obrane sme inkasovali na 6:1. škoda. Ale aspoň sme to zakončili my. A to po opätovnej pekne akcii Bohuša s Rišom, kde však na konci tejto akcie bol dostatočne agresívny Robo a zvýšil na 7:1.

Konečne výhra a verím že je to výzva na získanie ďalších bodov!