7.kolo: FK Šport - SC Hujeri 3:5 góly: Rišo 2, Dávid 1

Zostava: Milo - Dano, Ďuri, Vlado, Bohuš, Robo, Dávid, Rišo

No zas sa musím opakovať z predošlého popisu zápasu s Interom. Zas tie isté dôvody neúspechu nášho tímu.

Nastúpili sme do zápasu skvelo za chvíľu sme viedli 2:0 a naša hra bola naozaj výborná. Nacvičovaný kolotoč k ničomu sme súpera nepúšťali. Najskôr Rišo otvoril skóre a po ňom i Dávid. No a teraz začnem asi o zlome zápasu. 2 sekundy pred koncom sme inkasovali. Netaktické zvládnutie dvoch našich hráčov ktorí ani neodkopli loptu ani takticky nefaulovali. Proste zlo. takže vďaka tomu skončil polčas 2:1.

Nástupom do druhého polčasu sme urobili radosť jedine súperovi. Nevedeli sme sa hýbať, nahrávať a súper trestal. Síce nie po chybách v obrane, ale s veľkou dávkou šťastia hlavne u druhého gólu, kedy vystrelil súperov hráč priamo na bránu z autu tá prešla celou šestkou skončila na vzdialenejšej tyčke od nej sa odrazil pod Mila, ktorý ju nevidel a v snahe dostať loptu pod kontrolu si ju priamo vsunul do brány.2:2. Po tomto momente prišiel priamy kop, kedy nepochopiteľne s až prílišnou jednoduchosťou prestrelil nášho Mila. 2:3. Naše veľké obrovské šance ostali nevyužité a súper opäť trestal. Skúsení hráči zvýšili na 2:4 a 2:5. V záverečnej fáze sa nám podarilo ešte znížiť Rišom na 3:5 ale bolo to všetko.

Dalšia prehra. snáď sa nechystá nepríjemná šnúrka... od topánok...