6.kolo: FK Šport - Inter  3:6 góly: Rišo2, Dano1

Zostava: Milo - Ďuri, Peťo J., Vlado, Dano - Bohuš, David, Peťo H., Rišo

Ďalší zápas ako zo zlého sna. Neviem či si postupne vyberáme okamžiky len tie zlé a po malých dávkach ich aplikujeme v našich zápasoch. Takto je ďalší zápas prehratý zo súperom, ktorému sme mali naložiť o 5-6 gólov. Niesú to veľkohubé reči. To mala byť realita. Opäť sa však potvrdilo. Hra bola dobrá hlavne prvý polčas. Ale rozhodujú momenty kde sa spravia chyby, ktoré vznikajú neúčasťou na tréningu. Proste je to tak. Sú to triviálne základné chyby, ktoré sa stávajú nedostatočnou praxou s loptou.

V skratke naozaj sa rozpíšem asi len náhľadovo na priebeh zápasu. Vyhrávali sme po krásnej akcii Dávid - Rišo - Ďuri - Rišo. 1:0. potom súper vyrovnal pri nedostatočnom bránení nášho hráča na 1:1. 10 sekúnd pred polčasom ďalšia taktická chyba a dostávame gól na 1:2. Po polčase sme zapli a Dano utešenou strelou vyrovnáva na 2:2. Potom súper pridáva na 2:3 2:4 Rišo znižuje po peknej akcii na 3:4 a to bolo tak všetko. Domček z karát sa rozpadáva. Milo inkasuje zo súperovej polovice. 3:5 a súper ešte do prázdnej brány pridáva nášmu psychicky zdecimovanému tímu šiesty gól. Nepochopiteľné. Čím slabší súper tím sa nám ťažšie hrá?... nie... je to o súhre a tréningoch. Kde nás chodí 4a pol chlapa.

takže prosím chlapci vstúpte si do svedomia a začnite makať. všetcia..