12.kolo AK Vorvane   4 - 1

Góly: Ľubo 2, Žižo, Rišo

Zostava: Milo - Ďuri, Vlado, Dano, Dodo, Peťo J. - Rišo, Peťo H.. Ľubo, Žižo

Tak po fiasku so zostavou z posledného zápasu bol počet hráčov veeeľmi milým mojim prekvapením. Bolo nás do poľa 9 hráčov a tak sme mohli tvoriť rôzne kombinácie štvoríc. Začali sme vlažne. Súper držal loptu a ak tak môžem napísať docela dosť času trávil na našej pólke. Naše útočné aktivity sa končili niekde medzi súperovou šestkou a pólkou. Od 5. do 8. minúty sa asi najviac potil Milo. Jedna strela za druhou preverovali jeho schopnosti. Bolo to spôsobené hlavne naším nedostupovaním k hráčom. Ale Milo bol na vždy na mieste. Potom prišla krásna akcia, keď Dodo si v strede poľa narazil loptu so Žižom, potom sa preštrikoval pred šestku kde naviazal na seba obrancu a brankára. Neulakomil sa šance a nahral úplne voľnému Žižovi pred prázdnu bránu a pre neho už nebol problém rozvlniť sieť. Po tejto akcii v 11.minúte sa zrodila ďalšia pekná naša akcia. Milo vyhodil loptu cez celé ihrisko na Riša ten pätičkou priťukol od polky nabiehajúcemu Ďurimu a ten z prvej napálil loptu do pravej žrde. Skóre sa nemenilo. A hralo sa už väčšinou v strede ihriska. Sem tam v obrane asi najviac v tomto čase zavaril Ďuri. Hlavne minútu pred koncom keď stratil loptu a už jediné čo ostávalo faulovať unikajúceho hráča za čo videl žltú kartu. Z priameho kopu našu bránku súper vôbec neohrozil a prišiel trest. Ďuri získal v strede poľa loptu, počkal si na výborne nabiehajúceho Ľuba, ktorý dostal peknú prihrávku stedom a aj s o šťastím loptu udržal na kopačke (tak nejak si nechal loptu pod nohami, že už vyeralo že ju stratí.. nu pravdepodobne mal lepidlo so sebou) a strelou k ľavej tyčke zvýšil na 2:0.

Druhý polčas sme začali ako prvý. Vlažne a bez nejakého väčšieho nasadenie. A súper trestal. Súperov hráč zobral zodpovednosť na seba. Preštrikoval sa cez našich dvoch hráčov, ktorí mu robili len doprovod a asi nikto nečakal z uhla jeho strelu, najväčšia škoda, že ani Milo a tomu sa pomedzi nohy dostala lopta až do siete. Bolo 2:1 a my akokeby sme sa zľakli. Súper dostal "krídla" a začal sa viac tlačiť pred našu bránu. Šťastie však stálo pri, dovolím si napísať, lepšom. Opäť pekná kombinácia Riša s Dodom. Rišo sa dostal na ľavú stranu pred bránu. Snažil sa prihrať na druhú stranu nabiehajúcemu Peťovi Hojnému. Jeho prihrávku však obranca stečoval a lopta sa dostala až do brány za chrbát brankára, ktorý sa snažil kryť nahrávku. 3:1. 2 minúty na to prišiel rýchly protiútok, keď Ďuri zachytil rozohrávku súpera a rútil sa s Rišom na samotného obrancu. Ďuri vystrelil a trafil prudkou strelou opäť pravú tyčku  Súpera sa snažil stále dobíjať našu bránku, ale neefektívne a to bola voda na náš mlyn. Ďalší protiútok sme založili Milom. Ten vyhodil loptu na Ďuriho a ten peknou nahrávkou medzi dvoch obrancov vyslal Ľuba. Ten sa ocitol sám pred brankárom a poľahky s kľudom popri brankárovi zvýšil na 4:1. Vorvane sa rozhodli hrať bez brankára. Čo chcel využiť Dodo ale cez celé ihrisko netrafil prázdnu bránu. Potom prišla ešte krásna akcia keď Dodo nahral Rišovi na pravú stranu pred bránku, a nabehol si do voľného priestoru pred bránu. Rišo však nepresne po výške nevyzval Doda na skórovanie. Viac sa moc nič neudialo a pripísali sme si 3 body v poslednom tohtoročnom zápase. Ďakujem chlapci.