15.kolo Inter   5 : 0  (0:0)  góly: Dávid 2, Rišo, Laco, Bohuš

Zostava: Milo - Ďuri, Krava, Milan, Lubo, Bohuš - Žižo, Laco, Peťo, Dávid, Rišo

V tomto zápase potešilo viac vecí... asi najviac niečo nefutsalové a to NOVÝ prírastok do rodinky MILA a to malá Dianka. Aj touto cestou chcem popriať veľa veľa zdravíčka... vitaj Dianka.

No a tie iné veci sú ... návrat najlepšieho strelca Dávida... návrat Riša..... a účasť na zápase v počte 10 ľudí. Uplne super.

Dalo sa vyberať a pracovať so zostavou, čo bolo asi aj kľúčové. Chcem naozaj poďakovať ešte pred reportom všetkým zúčastneným i hráčovi ako je Žižo, že napriek tomu že nenastúpil bol tam s nami.

Od prvej minúty sme mali obrovský tlak na súperovú bránku v priebehu 5 minút sme im zatočili riadne hlavy. 2 tyčky - 2 krát trafený brankár. To všetko z vyložených šancí, avšak poctivo vypracovaných. Potom prišlo pár zaváhaní. Peťovi ušiel na lajne hráč a rútili sa dvaja súperovi hráči na Mila. Milo super vystihol nahrávku. Potom strata lopty v útočnom pásme a hráč čo ostal na našej pólke sa rútil na Mila. Opäť skvelý Milo. V ďalších dvoch minútach zlikvidoval ďalšie dve vyložené šance (novooteckovi to šlo). A aj hlavne kvôli nemu ostal polčas 0:0. Druhé kolo po sebe.

V tom druhom polčase sa naplno prejavila dôležitosť navrátilcov. Najskôr Dávid krásnou individuálnou akciou zlomil zakliatosť súperovej bránky. 1:0. Po tom spravili peknú akciu s Rišom a bolo 2:0. O 3 minúty na to Bohuš hľadal krížnou nahrávkou Luba a súper v snahe zabrániť jej prekonal vlastného brankára... (dobre si to vymyslel Bohuš :-))) 3:0 ... o ďalšie 4 minúty Laci konečne prelomil streleckú smolu a krásne popod brankára zvýšil na 4:0. Na 5:0 pridal Dávid svoj 2 gól v zápase a bolo vymalované. 5:0 čisté konto Mila a dobrá hra nám dáva sebavedomie na ďalšieho súpera. ..... Mokarabia teš sa!!!!! Šani teš sa!!!!!