13.kolo ELZA Lions     2 : 1 góly: Krava, Laco

Na tento zápas sme sa moooc tešili. Prvý v roku 2011 a takisto súper zo "súdku" nami veľmi často s ním nebodujúcich. Ani si neviem spomenúť kedy naposledy sme Elze dokázali uchmatnúť čo i len bod.

Prišli sme na zápas v počte 8 kusov. Čiže 2 štvorky.. čiže 4 striedajúce dvojice.... matematicky to vychádza... :-))) OK... Súper začal svižnejšie. Bol v pohybe,čo nám "lenivcom" po sviatkoch robilo nemalé problémy. Dostával sa aj do šancí ale Milo všetky strely kryl... svojim telom... rukami a dvakrát aj očami keď strely skončili na tyčke resp. brvne. Po 7 minutách sme hru vyrovnali a začali sa dostávať do pološancí. Hlavne Dodo z ľavej strany mohol otvoriť skóre sám pred brankárom však neuspel. Asi v 16 min. prišla hrúbka a to keď nám za našu obranu zbehol asi najnebezpečnejší hráč súpera a efektne a efektívne krásnou strelou z voleja poslal loptu do siete. Prehrávali sme 0:1. Vedenie súpera však netrvalo dlho. O dve minúty Ďuri z vlastnej polky našiel prudkou prihrávkou Peťa ten veľmi dobre podržal loptu na pivotovi a posunul ju nabiehajúcemu Lacimu a ten popod brankára zoči-voči vyrovnal na 1:1. Takto skončil prvý polčas.

V druhom sme si na začiatku našli slabšiu chvíľku. Hlavne Elza začala napádať, a to nám našťastie len chvíľku robilo problémy. Neskôr sme sa začali dostávať do šancí, ktoré sme však nedokázali využiť. Technická chyba súpera však rozhodla zápas. Zahrali druhú domov, na čo rozhodcov upozornil ako vždy hlasný krikom Ďuri. Tí si to uvedomili a odpískali nepriamy kop. Ten zahral na krátko Krava a Milan aj so šťastím odrazom od súpera prekonal brankára. Šťastie praje odvážnym. :-)))). Potom ešte súper podkuroval a šťastie nás opäť neopustilo po strele do tyče 5 min. pred koncom. Posledné dve minúty sme už len s rozumom držali loptu. Súper nás nenápadal a uhrali sme dôležité víťazstvo. ĎAKUJEM CHLAPCI!!!

Diskusná téma: 13.kolo ELZA Lions