17.kolo Karlovka 1983   10 - 3 góly: Ďuri 3x, Dodo 3x, Rišo 2x, David, Laci

Zostava: Milo - Bohuš, Krava, Ďuri, Dodo - Laco, Peťo, Dávid, Rišo

Prvé minúty sme odohrali bez brankára, kedže Milo nám chvíľku meškal. Ale to až tak nevadilo, pretože súperovi tiež meškal brankár, a nám sa podarilo pretaviť túto skutočnosť už po 1 minúte peknou strelou Ďuriho k ľavej žrdi. Ďuri potom ešte v priebehu prvého striedania mohol cez celé ihrisko 2x skórovať, ale lopta skončila vždy tesne vedľa. Potom do hry zasiahol Dodo a utešenou individuálnou akciou zvýšil na 2:0. Po tomto góle sa aj príchodom brankára súpera Karlovka skonsolidovala a začala podkurovať. Milove skvelé zákroky však dali červenú súperovým hráčom. Až do 13.min. Kedy strelou z diaľky súper znížil na 2:1. Dve minúty na to Dodo ideálne trafil priamy kop a to do ľavého horného rohu. Tu upratovačka nemusí upratovať pavučiny asi tak mesiac :-))). Opticky sme tlačili ale nebezpečnejší bol súper. A to pretavil do ďalšieho gólu. Vysoká lopta do našej šestky, Milovi sa nepodarilo vyboxovať dostatočne loptu a súper poľahky znížil na 3:2. polčas sa už dohrával v vcelku vo vysokej nervozite, ktorú zvyšoval najmladší hráč súpera. Ten však v strede ihriska po súboji s Ďurim stratil loptu a ten skoro z polovice ihriska prudkou strelou k ľavej žrdi 1 sekundu pre klaksónom polčasu upravil na polčasových 4:2.

V druhom polčase sme začali opäť rozpačite. Ale súper to nevyužil. Naopak Dodo opäť krásnou individuálnou akciou ako to on vie, otočky, obrátky (divím sa že tam nedáva nejaké salto popritom :-))) sa presadil a zvýšil na 5:2. Naopak nedarilo sa šance premieňať Rišovi, Dávidovi ale hlavne Lacimu (3 tutovky a ništ :-))) až prišla krásna akcia. Milo vyhodil loptu Rišo výborne zabojoval a na šestke posunul Dávidovi pred prázdnu bránu. Pre Dávida to bola malina a bolo 6:2. Na 7:2 Rišo efektívne prestrelil k pravej tyči brankára. Na 8:2 zvyšoval Laci, ktorého našiel Ďuri na šestke z autu. Na 9:2 dal bojovník Rišo (skvelo vystihol rozohrávku súpera z vlastnej šestky. Potom súper znížil na 9:3. A kozmeticky k ľavej tyči minútu pred koncom upravil Ďuri 10:3.

Pochvala každému hráčovi v tíme. Bojovník Bohuš. Bezchybný Krava. Pozorný Milo. Skvelý "pivotník" Peťo Hojný. Nenápadný, ale mooooc užitočný Dávid. A samozrejme Laci (ten sa už konečne dostáva do šancí, takže je otázka času kedy to tam začne padať... neboj Laciiii :-))))

Proste všetký....heeeeej... Doodoo... aj Tebe samozrejme.. aj tebe ale 3 góly sú 3 góly tak individuálne ťa nemusím chváliť :-))))