14.kolo TRE Kronor   2 : 2  góly: Krava, Dodo

Zostava: Milo - Ďuri, Dodo, Milan, Vlado - Žižo, Krava, Laco, Peťo H.

Náš RIVAL skupiny (v dobrom samozrejme), sa na nás prichystal hlavne účasťou 11 hráčov do poľa je už dosť aj na pomery futsalu :-)))))...

Začali sme veľmi dobre. Dobrý pohyb, šance pološance a pevná obrana nedovolila súperovi vymyslieť niečo viac ako strely z diaľky, ktoré si náš Milo v bráne vychutnával. Z oboch strán to však bolo dosť opatrné a čakalo sa na chybu. V prvom polčase neprišla ani na jednej strane taká ktorá by súperovi dovolila skórovať. V druhom polčase sa začalo viac behať a hrať. Dodo veľmi dobre potiahol loptu po ľavej strane, prudko vystrelil a vyrazenú loptu nabiehajúci Krava poslal do siete. 1:0. Vyhrávali sme a súpera stále k ničomu nepustili. Až do doby kedy Ďuri spravil obrovskú hrubku. Chcel oblúkom nájsť nabiehajúceho Doda. Realizoval to uplne zle. Loptu poslal na súpera a už nenapravil chybu kedy súper do prázdnej brány vyrovnal na 1:1. Nás to však nezlomilo a bojovali sme ďalej. A vyústilo to asi naozaj haluzným gólom. Dodo z pravej strany nabehol a uplne z bránkovej čiary poslal "naverímboha" loptu na bránu, obrancovi prešla lopta medzi nohy, stečoval ju tak nešťastne že ešte prešla aj brankárovi medzi nohy a bolo 2:1. Vedenie však dlho nevydržalo 2 minúty na to zahral súper roh. Nabiehjaúci hráč Trekorún netrafil poriadne loptu čo zaskočilo asi aj holuby pod strechou a vyrovnal na 2:2. Po zobratí nami oddychového času sme si uvedomovali že aj remíza je v tejto fázi veľmi dôležitá. Dohrali sme to s prehľadom a podali sme si ruky so súperom s ktorým sme uhrali asi naozaj spravodlivú remízu 2:2. Na základe ostatných výsledkov kola to bol veľmi cenný bod. Pre oboch.