21.kolo Mokarabia     2 : 1   góly: Bohuš, Dodo

Zostava: Milo - Ďuri, Dodo, Peťo J., Bohuš, Krava, Dávid, Rišo, Peťo H., Laco,

Deväť hráčov do pola.... konečne zas.. síce nie všetci na 100% pripravený .. kedže sme hrali futsal podaktorí tak cca naposledy 3 týždne dozadu... tak sme očakávali asi neočakávané. deň pred tým bolo Jozefa (všetko naaaaaaaaj Dodko :-)))... Rišo narazené rebrá ako rebriniak :-)).. Laco už pred zápasom sa dožadoval tréningov - to niečo naznačovalo :-)))... Krava oblepoval kopýtka... :-)))) a Ďuri s krátkodobým spánkom :-)))

S mužstvo z dlhodobo 2.priečky našej tabulky sme začali ako z partesu. Teda prvú minutu a pol. Držanie lopty bolo 99 : 0,01 (0,09%) ju nedržal nikto.. to máme presne vypočítané :-)... Naozaj sme hrali super.. výborný "kolotoč" s prípravou pre zakončenie. V tomto úvode sme mali 2 šance a jednu pološancu. Naozaj dobrý začiatok. Podobne potom pôsobila aj pri prvom striedaní aj druhá štvorka. Avšak potom to bolo na dlhé minúty všetko. Samozrejme musím vytrhnúť z konceptu šancu a vlastne najsvetlejší moment polčasu a to pekná akcia Bohuš - David - a opäť Bohuš. na ľavej strane. Po krásnej výmene lopty posledne menovaný svojou povestnou, tentokrát prízemnou, "bohušovkou" zakončil k pravej tyči a viedli sme. Súper hrozil len individuálnymi akciami najlepšieho hráča s č.9. A ten aj veru vyrovnal. Nedorozumenie Ďuri - Dodo skôr teda zlá nahrávka Ďuriho... (ako autorovi tohoto článku sa mi to chce zaobaliť ale nemôžem.. musím napísať pravdu :-)))) a strela (chytateľná Milko .. chytateľná) skončila medzi Milovými nohami v sieti 1:1. Tak skončil polčas. Vyzdvihol by som aj niekoľko dôležitých a pekných zákrokov Mila (teda okrem toho jedného, ale keby ďuri nepokazil.. .. Keby bolo keby)))...

V druhom polčase sme hrali stále aktívne. Sem tam nás súper iba opticky pritlačil ale naozaj asi najviac musím vyzdvihnúť obranu celého tímu. A to je aj vidno, inkasovali sme len 1 gól. Dobre sme bránili a vyrážali do protiútokov. Kde boli katastrofálne zakončenia. Po góle volali Dodova tutovka po krásnej krížnej nahrávke na pravú stranu od Peťa H., Rišo sám pred brankárom po Dávidovej nahrávke a hlavne nájazd 3 naši na 1 súperovho hráča (kde sme vôbec nezakončili))) grrrrrrr.... Po týchto šanciach prišilo vykúpenie v podobe nasledovnej. Rišo zahral aut na uplne volného Doda a ten technickou strelou poslal loptu do protismeru brankára a ešte dnes sa pavúk z PKO musí riadne hnevať na doda že mu izbu v pravom hornom rohu zničil :-)))))...

Bez problémov sme ukočírovali tento stav. Súper sa na nič nezmohol resp. my sme z naozaj vyložených šancí nepridal ďalšie góly a tak sme si mohli pripísať dôležité 3 body. Poskočili sme o priečku vyššie a ešte čokoľvek pozitívne je reálne :-))))) A písať škody strát čo bolo je zbytočné... furt tvrdím... keď sa všetko dokonca vyhrá.....na čo máme ....     cieľ bude splnený!!!!